Forum Gadka

Forum dyskusyjne Gadka

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-30 19:25:11

undertaker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

... bo po prostu chciałby się przywitać. [dblpt])

Dość często jak do tej pory spotykałam się z sytuacją, że jakaś osoba nie lubi pisać postów powitalnych na forach. Ja do nich nie należę. Jak to rozumieć? Po prostu lubię pisać o sobie ( [dblpt]D ), zazwyczaj po prostu chcę dać się bliżej poznać innym userom. Zazwyczaj staram się pisać każde powitanie od zera - jednak ostatecznie wychodzi na to, że skopiuję jakąś część mojej autoprezentacji z innego forum.

Na imię mi Joanna. Tak średniawo lubię to imię, ale wiadomo, że każdy ma swoje własne definicje piękna. Oraz jego poczucie, rzecz jasna. Zamieszkuję małe miasteczko koło Łodzi. Moją pasją są Muminki, historia sztuki oraz pisanie. Jako była uczennica liceum plastycznego, lubuję się również w malarstwie i rysunku, a jednocześnie nienawidzę litografii, nienawiść ta została zapoczątkowana na początku drugiej klasy w szkole artystycznej. Pisałam o pisaniu, jednak jestem amatorką. Mam za sobą głównie miniatury i wiersze. Kiedyś podjęłam się rozpoczęcia powieści, aczkolwiek moje ambicje runęły w gruzach ze względu na brak wizji, w jaki sposób przedstawić dalsze wydarzenia. Jednak podjęłam się rozpoczęcia innego dłuższego literackiego tworu. Będzie traktować o pewnym chłopaku chorującym na pseudologia fantastica (mam słabość do bohaterów z problemami psychicznymi). Pomysł zrodził się podczas tworzenia konta na jednym z PBFów, od którym nawiasem mówiąc jestem uzależniona.
Co jeszcze? Udzielam się w fundacji Dr Clown. Mój pseudonim to Dr Migotka. Kto nie wie, czym jest owa fundacja, niech wie, że przebieramy się za klauny i zabawiamy dzieci w szpitalach. Zazwyczaj jest to onkologia, bo tam dzieci są najbardziej chore i najbardziej cieszą się z naszych wizyt. Cudowna sprawa. A dzisiaj byliśmy dla odmiany na dziecięcym szpitalu psychiatrycznym.
Nie bijcie, proszę, za tak rozległy monolog. Chętnie bym coś usunęła, jakiś mało znaczący fragment, ale boję się, że wtedy moja autoprezentacja będzie gorsza. :c
Grabarz całuje rączki i ma nadzieję, że forum to będzie ciekawą przygodą.

Peace & Love!

Aha, i mam 21 lat.


"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień"

Offline

#2 2015-05-30 19:28:51

Ruta
Administrator
Dołączył: 2015-05-27
Liczba postów: 61
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Cześć, dzięki, że jesteś. ;-)


We can all be free, maybe not with words, maybe not with a look... But with your mind.

Offline

#3 2015-06-06 22:29:40

Hinaru
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-06
Liczba postów: 4
Windows 8.1Firefox 38.0

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Hej.
Dzięki za powiadomienie mnie o forum.

Offline

#4 2015-06-12 19:00:43

Dafne
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-12
Liczba postów: 50
Windows 7Opera 30.0.1835.59

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Czemu grabarz, Asia brzmi fajowo [dblpt]).

Offline

#5 2015-06-13 20:42:41

undertaker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Lubię grabarzy. [dblpt]D W swojej niedoszłej powieści wykreowałam dość nietypowego grabarza. Ponadto w jednym z moich ulubionych anime był undertaker, postać komiczna i genialna (kto pamięta jego kwestię widziałem utopię, ten na pewno wie, o co mi chodzi). Jego wizerunek gości na moim avatarze.


"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień"

Offline

#6 2015-06-13 20:50:15

Dafne
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-12
Liczba postów: 50
Windows 7Opera 30.0.1835.59

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Gdybym interesowała się anime i mangą (a te sfery mnie jakoś nie pociągają, choć zaliczyłam małą fascynację Naruto swego czasu xD), również - wnioskując po krótkim opisie - spodobałby mi się ów Mroczny Żniwiarz. Brzmi ciekawie i zachęcająco. Możesz sobie wybrać takie pseudo (w swojej KP) na Everold, będzie mrocznie i fajnie.

Offline

#7 2015-06-13 21:18:53

undertaker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

https://www.youtube.com/watch?v=f96YqwH9fiY
Jest cudowny, nieprawdaż? <3
Więc na tym PBFie nie stosuje się imienia i nazwiska, tylko pseudonim, tak? To dobrze, lubię takie.


"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień"

Offline

#8 2015-06-14 08:24:48

Dafne
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-12
Liczba postów: 50
Windows 7Opera 30.0.1835.59

Odp: Grabarz wyciąga ochoczo prawą dłoń...

Nie, Asia. Jak chcesz, żeby Twoja postać była bogata, to umieszczasz jej imię i nazwisko, ale masz do dyspozycji max 20 znaków, więc lepiej dać w loginie tylko imię postaci, a w Karcie wstawić też nazwisko. Pseudonim to Twój kryptonim, w razie, gdybyś np. nie chciała komuś w grze fabularnej podawać swojego imienia (bo w renesansie, podejrzewam, łatwo było kogoś zlokalizować po samym nawet imieniu).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot