Forum Gadka

Forum dyskusyjne Gadka

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-30 19:46:14

Ruta
Administrator
Dołączył: 2015-05-27
Liczba postów: 61
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Kim jest Ruta?

Nigdy do końca nie wiem co o sobie napisać, bo jestem tak różna, a jednocześnie tak przeciętna, że nie trzeba wiele pisać.
Mam wiele wad, kilka zalet. Mam za dobre serce, szybko się denerwuję, bardzo jestem przywiązana do swoich poglądów i lubię je prezentować. Z wiekiem przyszło mi więcej dystansu i wyrozumiałości z czego jestem bardzo zadowolona. Lepiej mnie nie denerwować, bo robię się zgryźliwa, jak Mała Mi.
Gdybym miała na siebie spojrzeć z boku, powiedziałabym, że Ruta to taka mała, zadziorna i sentymentalna istota, która wszędzie wepchnie swoje trzy grosze (w świecie wirtualnym), zaś w świecie realnym nie naciska na ludzi, czeka aż będą gotowi do rozmowy, do zrobienia czegoś. Nie ingeruje w ludzkie wybory i życie... chyba, że jej bardzo na kimś zależy. Wiele osób nie wie jak do niej podejść, mimo, że uśmiech jej z twarzy prawie nie złazi. Czasem zbyt bardzo się przejmuje opinią innych, czasem nie dostrzega oczywistych rzeczy i potem wyrzuca sobie każdy błąd. Jest bardzo zaborcza, jeśli jej na czymś zależny. Przywiązuje wagę do słów.
Heh, i mogłabym tak o Rucie pisać.
Oprócz tego powyższego to: kocham książki, filmy-dramaty, spać, kąpać się w wannie w nocy, jeść, pisać choć rzadko coś mi wychodzi, słuchać muzyki, chodzić na spacery... gadać. Interesuję się pogaństwem, jest mi też bardzo bliskie, dalej...magia, czarownice, historia czarostwa, mitologia Słowian, sekty, małe ugrupowania religijne, itd. Kocham tajemnice, programy o sprawach paranormalnych.
Prowadzę niezmiernie nudne życie. Chciałabym dużo zrobić, ale jestem leniwa.
Jestem niska, mam 24 lata, ciągle nieukładające się włosy, wciąż za mało ciuchów, psa-wredotkę, oprócz tego to pracuję i.... cięgle coś planuję.
Dużo by pisać. [dblpt]D


We can all be free, maybe not with words, maybe not with a look... But with your mind.

Offline

#2 2015-05-30 19:55:44

undertaker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Kim jest Ruta?

Z wiekiem przyszło mi więcej dystansu i wyrozumiałości z czego jestem bardzo zadowolona. Lepiej mnie nie denerwować, bo robię się zgryźliwa, jak Mała Mi.

Jakbym czytała o sobie... [dblpt]D
Chciałabym mieć wannę. Zawsze o niej marzyłam, ale mój chłopak podczas naszego planowania co do wynajęcia kawalerki powiedział, że on chce mieć prysznic i się przez to kłócimy. xD Nie wiem, czemu o tym piszę, to nie miejsce na to, ale undertaker już tak ma.
A no i mam nadzieję, że forum się rozwinie.


"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień"

Offline

#3 2015-05-30 20:19:46

Ruta
Administrator
Dołączył: 2015-05-27
Liczba postów: 61
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Kim jest Ruta?

Też mam nadzieję... jakąś. Małą.


We can all be free, maybe not with words, maybe not with a look... But with your mind.

Offline

#4 2015-06-06 22:24:18

Hinaru
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-06
Liczba postów: 4
Windows 8.1Firefox 38.0

Odp: Kim jest Ruta?

Witaj Ruta, ponownie [dblpt])
Niestety w czasach facebook'a każde nowe forum ma niezmiernie ciężko.
Nie chciałbym też się za bardzo wymądrzać ale szata graficzna do zmiany [dblpt])
Jak by co coś tam mogę pomóc.

Offline

#5 2015-06-07 21:26:40

Ruta
Administrator
Dołączył: 2015-05-27
Liczba postów: 61
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Kim jest Ruta?

Szatę graficzną możesz sobie zmienić. Są wszystkie dostępne dla każdego w jego indywidualnych ustawieniach. ;-)


We can all be free, maybe not with words, maybe not with a look... But with your mind.

Offline

#6 2015-06-08 12:18:10

undertaker
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-30
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Kim jest Ruta?

@Ruta, sądzę że koledze chodzi tutaj głównie o nagłówek, ale mogę się mylić.


"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień"

Offline

#7 2015-10-20 08:03:21

iwonamilak
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-20
Liczba postów: 5
WWW
Windows 8.1Firefox 41.0

Odp: Kim jest Ruta?

No na pewno o nagłówek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot